NİNO CAVE SUİTES

Bu 50 m2 ile 65 m2 arasındaki geniş odalarda yağmur duşlu ve jakuzili lüks bir banyo bulunmaktadır. Balkan Nehri Vadisi manzarası eşliğinde kendinizi burada hayal edebilir, doğanın ve huzurun tadını çıkarabilirsiniz. Deluxe odamızda mükemmelliği en üst seviyede bulabilirsiniz: Lüks beyaz pamuklu çarşaflarla kaplı rahat bir king size yatak ve jakuzili geniş bir banyo, geniş cam duşakabin – Kapadokya’nın özel yapısını deneyimlemek için. Orijinal mağaralar olsalar bile pencereleri var, bu yüzden çok ferahlar. Neredeyse hepsinin duvarlarında sizi mitolojinin bir parçası gibi hissettirecek kendi hikayeleri olan heykeller var.
Her odayı bu bölgenin tarihi dokusunu, çoğunlukla da Helenistik kültürü anlatan farklı eşyalarla dekore ettik. Neredeyse tüm odalarda heykeltıraşlar tarafından yapılmış Helenistik tanrı heykelleri bulunuyor.

Kendinizi gerçekten şımartılmış hissetmeniz için, sizin için bazı gerçek özel banyo malzemeleri de seçtik. Uyanmak ve uyumak hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Ve tabii ki, günümüzün otel odalarının olmazsa olmazlarını da sunuyoruz: Rahat bir sandalye ve kanepe, ayrıca makyaj aynaları ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Tasarımcılar ayrıca ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet de dahil olmak üzere en son teknolojiyi kullandılar ve bir minibar ve su ısıtıcısı eklediler.

Imperial Cave Süitlerimiz 50 m2 ile 65 m2 arasında değişen büyüklüklerde ve özel banyoludur. Kendinizi burada Balkan Nehri Vadisi manzarası eşliğinde hayal edebilir, doğanın ve dinginliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Gelin – Sizi kırsal kültürümüzde ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Phone 03842192977
Email muratcapadokya_50@hotmail.com
Address yukarı mah hacıalibey cad no 13/1 uçhisar nevşehir
Location NEVŞEHİR, NEVŞEHİR, Türkiye

ENQUIRE

Contact us by sending a message

+
phone email
TOP